Merhaba Kişisel Sitemi Açtım

Merhaba Dünya ;

Uzun uğraşlar sonucu yazıma bu şekilde başlamaya karar verdim. İlk blog yazımdı ne yazacağımın önemi ve nasıl yazacağımın önemi benim için ve sizin için de önemli olduğunu düşünmekteyim. ilk başta söylediğim gibi şuanda belki sitemi takip eden kişi sayısı Dünya tabiri ile bağdaşmasa da İnternet sitelerinin gün geçtikçe artan tirajı siteme de ilerde yansıyacaktır diye düşünmekteyim.

Sitemde kişisel gündelik yaşantımla ilgili bilgiler paylaşacağım gibi  şiir olsun kitap olsun aynı zamanda freelance uğraştığım web çalışmalarından wordpress olsun php çalışmalar olsun bahsedeceğim.  Öğrendiğim ve insanların merak ettikleri düşündüğüm konuları sitemde yayınlamaya çalışacağım yani en azından ben o düşünceyle sitemi aktif ettim.

Ben blog yazarlığı konusunda fazla usta bir kalem olmasam da sizli bizli bir aile gibi konuşmayı seven samimi birisi olarak hitap edeceğim beni takip eden veya edecek olan kişilere.

Şimdilik bahsetmek istediğim hususlar bu kadar sitem yeni açıldığından bu aralar şevkle siteme bir çok şey ekleyeceğim ama gün geçtikçe sürekli daha güncel ilginç bilgileri de sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Takipte kalın 🙂

Allah Yar ve Yardımcın(m)ız Olsun.

 

İsmet

"Herkes kalender sayar bizi ama benim meşrebim zordur. Toprağım kıraç yerden alınmıştır, her bitki büyümez üzerimde,suyum ekşimiş şarap gibi tatsızdır, soluğum yalçın kayaları parçalayan rüzgarlar gibi delidir. Umuttan çok kuşku vardır yüreğimde, hoşgörüden çok öfke vardır, nedensiz düşmanlık gütmesemde olur olmaz şeye sevgi beslemem ben. Haktan yanayımdır ve de hakikatten. Bu yüzden sevginin hak edenin hakkı olduğuna inanırım. Hak etmeyene sunulmayacak kadar değerlidir sevgi."

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir