Hakkımda

img_8875

24 Ağustos 1986’da  Konya’da doğdum. İlkokul öğrenimimi Merkez İlk Öğretim Okulunda tamamladım. Orta Okulu Raziye Hatun İlk Öğretim Okulunda okudum, ilk öğretim okulu diyorum çünkü 8 yıllık zorunlu eğitim tamda bu zamana denk geliyor. Orta okulumu bitirdikten sonra küçük yaşlarda ilgimi çeken bir alan olan elektrik okumak için Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM)’de lise hayatıma başladım.

Lise hayatımın son bulmasıyla hayat mücadelemde başlayacaktı diyebilirim, aslında insan hayatın her alanında her zaman mücadele eder lakin lise bitmeden hayatla olan mücadelemin farkına varmamıştım. KPSS ile girmiş olduğum Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. çalışmaya başladım. Özelleştirme dolayısıyla Medaş’taki işimden ayrıldım , Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde çalışma hayatımı sürdürmekteyim. AÖ. İşletme Fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim aynı zamanda Selçuk Üniversitesi Elektrik Bölümünü Mezunuyum.

Boş Zamanlarımda web çalışmalarını takip etmekte ve elimden geldiğince insanlara yardımcı olmaya çalışmaktayım. Amacım, ideallerim var bunları geçekleştirmek için yaşıyorum.

İyi İnsan Olmanın Her Zaman İyi Sonuçlar Getirmeyeceğini Bildiğim Halde İnsanlarla Olan İlişkilerimi Her Zaman Sevgi, Saygı Çerçevesinde Sürdürmeye Çalışıyorum.